Angry Birds Star Wars II Free

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.1 MB
  • Version 19.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Rovio Entertainment Corporation
Angry Birds Star Wars II Free mobil oyunu ile sinirli kuşların arasında yer alabilirsiniz

Kızgın kuşların oyunu Angry Birds Star Wars II Free, Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirilmek için kullanıcılarını bekliyor. Sizde Android mobil cihazınıza oyunumuzu indirerek çılgın kuşların arasına girebilirsiniz. 

Oyunumuzda çılgın kuşlar Star Wars filmini baştan yazıyorlar. Oyunumuzda sevimli karakter domuzu yönlendiriyorsunuz. Darth Maul?un çift kanatlı Lightsaber?i kullanın ya da Darth Vader, General Grievous ve diğer kötü adamları oynayın. Oyunu yenmek için domuz tarafını yerle bir etmeniz gerekiyor. Asi kuşlar oyunda oldukça  aktifler. Onlardan korkmayın, oyuna dahil olun ve daha fazla karakterin kilidini açmak için puanları toplayın. 

Angry Birds Star Wars II Free, keyifli bir oyun olmasının yanı sıra belli bir hikaye üzerine kurulmuş olması oyun kalitesini arttırıyor. Son teknolojiden yararlanarak kaliteli görsel öğelere yer veren Angry Birds Star Wars II Free mobil oyunu ile sizde eğlenebilirsiniz. Anakin, Mace Windu, Jango Fet ve daah bir çok karakter ile birlikte oyunda büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Angry Birds çılgınlığını farklı bir boyutta değerlendirin.

Daha Fazla Göster
Angry Birds Star Wars II Free indir